Duindorp SVDUINDORP SVONZE WIJK. ONZE CLUB. ONZE TROTS.EST.1950
Clubnieuws

18 April 2026 | SuperSaturday: Duindorps Feestjuh!

Aanstaande zaterdag 18 april 2026 belooft weer een prachtige dag te worden op Sportpark Houtrust. Er staat namelijk niet alleen een vol programma met mooie thuiswedstrijden op de planning, maar ook weer een nieuwe editie van Super Saturday — en deze keer omgedoopt tot het enige echte Duindorps Feestjuh!

[Afbeelding: 18 April 2026 | SuperSaturday: Duindorps Feestjuh!]Aanstaande zaterdag 18 april 2026 belooft weer een prachtige dag te worden op Sportpark Houtrust. Er staat namelijk niet alleen een vol programma met mooie thuiswedstrijden op de planning, maar ook weer een nieuwe editie van Super Saturday — en deze keer omgedoopt tot het enige echte Duindorps Feestjuh!

Op sportief vlak staat er genoeg op het spel.   Ons eerste elftal neemt het thuis op tegen VV LYRA, terwijl ook ons tweede elftal in eigen huis speelt tegen RKDEO. Beide teams strijden voor broodnodige punten en kunnen iedere vorm van steun keihard gebruiken. Daarnaast komen ook onze veteranen in actie tegen DSO en staan er verspreid over de dag volop jeugdwedstrijden op het programma. Reden genoeg dus om vroeg naar Houtrust te komen en er een volle, gezellige en sportieve clubdag van te maken.   En alsof dat nog niet genoeg is, zijn ook de weersvooruitzichten alvast veelbelovend.   Een heerlijk lentezonnetje lijkt in aantocht, de buitenbarren worden in gereedheid gebracht en het bier staat koud. Alles is aanwezig voor een topdag langs de lijn én een geweldige derde helft.   Na afloop barst het feest pas echt los, want Super Saturday krijgt deze keer een extra speciaal tintje als Duindorps Feestjuh. En dat belooft wat, want de supportersclub van VV LYRA heeft juist deze wedstrijd uitgekozen om massaal onze kant op te komen en samen met ons de derde helft te vieren. Een mooie gelegenheid dus om te laten zien hoe wij dat in Duindorp doen. Tijd om ze kennis te laten maken met wat een écht Duindorps Feestjuh is.   [Afbeelding: ZATERDAG_18_APRIL_2026_20260414_144835_0000.png]   Natuurlijk kan een Duindorps Feestjuh niet zonder de aanwezigheid van de Sfeermakers. Zij zijn inmiddels al een aantal keer op bezoek geweest en één ding is zeker: elke keer ging het dak eraf. Ook deze editie belooft dus weer volop sfeer, gezelligheid en meezingers.   Daarnaast staat ook onze eigen Wesley de Bruin op het podium. Wesley wist de afgelopen periode nog de mannen van ADO Den Haag richting promotie te zingen met zijn nieuwe nummer ‘Ut Zèn Die Gele, Ut Zèn Die Groene’, en nu is het tijd om op zijn eigen thuisbasis Houtrust te zorgen voor een onvergetelijke sfeer tijdens de derde helft.   Ook Gianluca is weer van de partij.   Gianluca begon zijn muzikale reis in de gezellige Haagse cafés, waar hij zijn liefde voor Nederlandstalige muziek ontdekte. Inmiddels heeft hij zich met zijn stem, uitstraling en enthousiasme opgewerkt naar een steeds groter publiek. Met optredens in voetbalkantines en zelfs daarbuiten heeft hij laten zien dat hij overal voor sfeer weet te zorgen. Met nummers als Perfect Voor Mij, Als Je Lacht Naar Mij en Weet Dat Ik Van Je Hou weet hij keer op keer indruk te maken en belooft ook zijn optreden op Houtrust weer een feest te worden.   En tussen de artiesten door zorgt onze eigen DJ Ventum natuurlijk voor de lekkerste platen vanaf de draaitafel, zodat de sfeer er de hele middag en avond goed in blijft zitten.

Alssof dat nog niet genoeg is, verwelkomen we ook Delano Duncker op het podium! 

Wat ooit begon op zijn 13e verjaardag met een microfoon op een simpel feestje, groeide al snel uit tot iets veel groters. Met zijn stem wist Delano direct indruk te maken — en dat is sindsdien alleen maar verder ontwikkeld. Via zanglessen, talentenjachten en uiteindelijk landelijke bekendheid bij het programma De Hollandse Nieuwe heeft hij laten zien dat hij niet alleen talent heeft, maar ook het vermogen om mensen écht te raken.

Met zijn warme stem, gevoel voor muziek en sterke podiumuitstraling weet Delano precies hoe hij een publiek moet meenemen. Of het nou gaat om gevoelige nummers of juist gezellige meezingers: hij brengt sfeer, energie en emotie samen in één optreden.   LET OP: CONSUMPTIEMUNTEN   Op deze dag zal er vanaf 12:00 uur gewerkt worden met speciale consumptiemunten. Deze munten zijn alleen op zaterdag 18 april 2026 geldig. Oude consumptiemunten zijn deze dag ook niet inwisselbaar, dus houd daar rekening mee.   KORTOM   Voetbal, spanning, lenteweer, koude drankjes, muziek en feest op Houtrust.   Alles is aanwezig voor een geweldige clubdag voor jong en oud.   Kom zaterdag 18 april 2026 massaal naar Sportpark Houtrust, steun onze teams en vier daarna samen met ons het Duindorps Feestjuh!   We maken er samen een dag van om niet te vergeten.   Duindorp SV Sportpark Houtrust · Den Haag [email protected] www.duindorpsv.nl

ONZE WIJK. ONZE CLUB. ONZE TROTS.Meer nieuws