[Afbeelding: Ingelaste ALV donderdag 2 juli a.s.]Op donderdag 2 juli a.s. is er een extra Algemene Ledenvergadering (ALV). Deze plannen we tussentijds in, omdat er 2 dringende zaken voorgelegd moet worden aan de leden. Er wordt dan om instemming gevraagd op onderstaande agendapunten. Dit kan niet wachten tot de reguliere ALV. Daarom nodigen wij onze leden voor deze ingelaste vergadering uit.
Datum: donderdag 2 juli 2026
Tijd: 19.30 uur
Locatie: Kantine Duindorp SV
De agendapunten die vergadering zijn:
Aangepaste begroting renovatie accommodatie
Voor de renovatie van een aantal zaken rondom de accommodatie zijn offertes aangevraagd. Hierdoor is de begroting anders uitgevallen dan eerder voorzien. Tijdens de ALV geven wij hier een toelichting op. Instemming van de leden is nodig om vervolgens spoedig de subsidieaanvragen voor de renovatie in gang te kunnen zetten.Aanpassing van de statuten
De huidige statuten van de vereniging zijn gedateerd en moeten worden aangepast aan de eisen van de WBTR, de Wet Bestuur en Toezicht Rechtspersonen. Deze wet geldt sinds 1 juli 2021 en is bedoeld om bestuur en toezicht binnen onder andere verenigingen en stichtingen beter te regelen.
De WBTR stelt onder meer regels over aansprakelijkheid van bestuurders, tegenstrijdige belangen, stemrecht en wat er moet gebeuren als bestuurders tijdelijk of definitief niet beschikbaar zijn. Om als vereniging goed en zorgvuldig te blijven voldoen aan deze wettelijke eisen, is aanpassing van de statuten noodzakelijk. Ook hiervoor is instemming van de ALV nodig.
Leden die de stukken vooraf willen inzien, kunnen hiervoor op voorhand contact opnemen met het secretariaat. Zij kunnen dan aangeven welke stukken zij willen bekijken, zodat dit voorafgaand aan de vergadering netjes kan worden afgestemd.

