Duindorp SVDUINDORP SVONZE WIJK. ONZE CLUB. ONZE TROTS.EST.1950
Clubnieuws

Minikamp voor de Jeugd

Ook dit jaar organiseren we weer voor de jeugd (JO7 t/m MO15) een Minikamp in de meivakantie: op woensdag 29 april en donderdag 30 april. NB: voor de Mini's wordt ook die dagen iets georganiseerd (zonder overnachten). Die krijgen nog bericht.

Minikamp voor de Jeugd
Minikamp voor de Jeugd

Ook dit jaar organiseren we weer voor de jeugd (JO7 t/m MO15) een Minikamp in de meivakantie: op woensdag 29 april en donderdag 30 april.
NB: voor de Mini's wordt ook die dagen iets georganiseerd (zonder overnachten). Die krijgen nog bericht.

Het minikamp zal dit jaar bestaan uit:

Woensdag 29 april
- overdag een actief voetbalprogramma met clinics en spellen onder begeleiding van een paar ervaren trainers en voetballers;
- lunch en avondeten
- avondspel, bonte avond en een kampvuur
- 1 overnachting*

*kinderen mogen ook thuis gaan slapen en volgende ochtend weer komen. Dit jaar vragen we wel of iedereen zelf een eigen luchtbed meeneemt.

Donderdag 30 april
- overdag 'Wild Water Duindorp': verschillende stormbanen en diverse spellen, waarbij je niet droog blijft
- in de middag een lunch
- in de avond een gezellige BBQ met muziek

Dit jaar willen we ons volledig focussen op de kinderen, het is immers een jeugdactiviteit. Dus aan ouders wordt gevraagd op dag 1 de kids af te leveren en daarna het terrein te verlaten. We zullen dan de hekken sluiten, zodat kinderen niet weg kunnen (uiteraard kan er altijd naar een ouder gebeld worden als er iets is of als een kind daar om vraagt). We hopen dat iedereen hier begrip voor heeft. Het was altijd reuze gezellig met alle ouders overdag en in de avond, maar dit jaar zetten we de kids centraal! :-)

We willen een kampleiding van ca. 15 personen (heb je hiervoor interesse, geef dit aan bij Monique). Ouders zijn op dag 2 weer welkom na afloop van de BBQ. Dan kunnen de kids opgehaald worden en horen jullie hun leuke verhalen.

Opgeven kan op maandag 2 maart tussen 17.30-18.30 en op woensdag 4 maart tussen 17.30-19.30 in de kantine bij Monique.

Kosten: 40,- euro per kind (met een aanbetaling van 20,- euro vóór 14 maart, zodat we dingen kunnen gaan vastleggen. Tweede helft van het bedrag kan vóór 15 april betaald worden).

Geef je op, het gaat weer leuk worden!

ONZE WIJK. ONZE CLUB. ONZE TROTS.Meer nieuws